Alexandra Mănăilă
JurnalismMeloterapiaRadio NoRo

Radio Noro – MELOTERAPIA 175 – „Regina muzicii pop”- Madonna și experiența sa cu COVID-19

Renumita cântăreața americană de muzică pop, Madonna a făcut o formă ușoară de COVID-19. Despre felul cum a trecut peste această boală, despre generozitatea sa de-a dona 1 milion de dolari pentru un vaccin împotriva noului coronavirus, dar și despre cariera sa uimitoare, aflați mai multe în această emisiune de la Radio NoRo.

Mai multe pe RadioNoro.ro

Postari asemanatoare

Fibrilația atrială, 200.000 de români în spital în decursul unui an

Alexandra

Mentiune ,,Salut”

Alexandra

Cum puteți preveni cancerul?

Alexandra

Lasa un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.